slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3

Технологія розробки нафтових родовищ

Вольченко, Д. О. Технологія розробки нафтових родовищ : практикум / Д. О. Вольченко, І. М. Драган. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2017. - 84 с.

Практикум містить основні розрахункові формули і залежності для визначення показників розробки при пружноводонапірному, режимі розчиненого газу, жорстководонапірному, заводненні і газонапірному режимах. Розглянуто прогнозування видобутку нафти на наступні роки розробки родовища, розробка покладів нафти тепловими методами і горизонтальними свердловинами. Наведено приклади розв’язування типових задач.

Технологія розробки нафтових родовищ

Вольченко, Д. О. Технологія розробки нафтових родовищ : курсове проектування / Д. О. Вольченко, І. М. Драган. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2017. - 19 с.

Вказівки розроблені відповідно до робочого навчального плану спеціальності “Видобування нафти і газу” напряму підготовки “Нафтогазова справа” (освітньо-кваліфікаційний рівень: 6.05030401 - бакалавр). Вказівки включають: мету і завдання курсового проектування, організацію роботи над курсовим проектом, тематику курсових проектів, структуру і зміст курсового проекту. Особлива увага звернута на вимоги до оформлення та захист курсових проектів. Можуть бути використані студентами всіх форм навчання та слухачами інституту післядипломної освіти.

Технологія розробки нафтових і газових родовищ на морі

Вольченко, Д. О. Технологія розробки нафтових і газових родовищ на морі : практикум / Д. О. Вольченко. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2017. - 61 с.

Практикум містить основні розрахункові формули і залежності для визначення показників розробки при різних режимах розробки нафтових родовищ і заводненні. Наведено залежності для визначення запасів газу об’ємним методом, прогнозування показників розробки газових родовищ при газовому і водонапірному режимах. Наведено приклади розв’язування типових задач.

Розробка нафтових і газових родовищ

Вольченко, Д. О. Розробка нафтових і газових родовищ : курсове проектування / Д. О. Вольченко. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2017. - 19 с.

Вказівки розроблені відповідно до робочого навчального плану спеціальності “Науки про Землю” спеціалізації Геологія нафти і газу” (освітньо-кваліфікаційний рівень: магістр). Вказівки включають: мету і завдання курсового проектування, організацію роботи над курсовою роботою, тематику курсових робіт, структуру і зміст курсової роботи. Особлива увага звернута на вимоги до оформлення та захист курсових робіт. Можуть бути використані студентами всіх форм навчання.

Акустичний контроль

Лютак, З. П. Акустичний контроль : лабораторний практикум / З. П. Лютак. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2016. - 63 с.

Лабораторний практикум складений згідно з програмою курсу «Акустичний контроль» для студентів напрямку підготовки 6.051003 – Приладобудування. Призначено для самостійної роботи при підготовці до лабораторних робіт з вказаної дисципліни студентів стаціонарної і заочної форми навчання.

Оптичні прилади неруйнівного контролю

Боднар, Р. Т. Оптичні прилади неруйнівного контролю : практикум / Р. Т. Боднар. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2017. - 132 с.

Практикум, складений згідно з програмою дисципліни "Оптичні прилади неруйнівного контролю" для студентів спеціальності "Прилади та системи неруйнівного контролю", затверджено директором енергетичного інституту ІФНТУНГ і призначено для самостійної роботи при підготовці до практичних занять з вказаної дисципліни студентів 5 курсу стаціонарної і заочної форм навчання

Сторінки