slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3

Геодезія. Обчислення координат із прямої, зворотної засічки і задачі Ганзена

Ільків, Є. Ю. Геодезія. Обчислення координат із прямої, зворотної засічки і задачі Ганзена : методичні вказівки для розрахунково-графічної роботи / Є. Ю. Ільків, М. В. Галярник, М. М. Дутчин. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2015. - 39 с.

Наведено технологію обчислення координат геодезичних пунктів із прямої, зворотної засічок та задачі Ганзена. Методичні вказівки призначені для підготовки бакалаврів за напрямом підготовки 6.080101 "Геодезія, картографія та землеустрій". Може бути використаний студентами денної та заочної форм навчання для виконання розрахунково-графічної роботи, при написанні курсових робіт (проектів), дипломних робіт (проектів), при здачі екзаменів.

Українська мова як іноземна

Українська мова як іноземна : метод. вказівки для викон. самостійної роботи / М. І. Венгринюк, Н. В. Веселовська, О. В. Когут [та ін.]. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2015. - 76 с.

Методичні вказівки укладено на основі робочої програми навчальної дисципліни “Українська мова як іноземна”. У методичних вказівках подано комплекс тестових завдань до основних розділів курсу навчальної дисципліни та методичні рекомендації щодо їх виконання. Усі завдання спрямовані на те, щоб систематизувати й поглибити знання студентів-іноземців про орфографічні, лексичні, граматичні норми української мови. Призначено для студентів-іноземців I-IV курсів денної та заочно-дистанційної форми навчання усіх напрямів підготовки.

Основи теорії тертя та зношування

Бурда, М. Й. Основи теорії тертя та зношування : структурно-логічні схеми / М. Й. Бурда. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2015. - 46 с.

Структурно-логічні схеми складені згідно із чинним в івано-франківському національному технічному університеті нафти і газу навчальним планом і програмою дисципліни ”Основи теорії тертя та зношування”. Вони розвивають творче мислення, допомагають студентам самостійно вивчати відповідний матеріал. Призначені для підготовки фахівців за напрямом 6.092303 − “Зварювання” стаціонарної та заочної форм навчання

Проектування інформаційних систем

Николайчук, М. Я. Проектування інформаційних систем : лабораторний практикум / М. Я. Николайчук, Р. М. Матвієнко. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2017. - 165 с.

Лабораторний практикум містить основний матеріал, необхідний для організації, проведення і оформлення лабораторних робіт з дисципліни «Проектування інформаційних систем». Розроблений відповідно до робочої програми навчальної дисципліни. Може бути використаний студентами денної та заочної форм навчання. Призначено для підготовки бакалаврів за напрямом 126 – «Інформаційні системи та технології».

Теорія автоматичного управління

Сав'юк, Л. О. Теорія автоматичного управління : конспект лекцій. Ч. 1 : Аналіз і синтез лінійних систем автоматичного управління / Л. О. Сав'юк. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2017. - 145 с.

Конспект лекцій розроблений у відповідності з робочою програмою навчальної дисципліни та навчальним планом підготовки фахівців за спеціальністю “Інформаційні системи та технології”.

Розпізнавання та ідентифікація об'єктів

Сав'юк, Л. О. Розпізнавання та ідентифікація об'єктів : конспект лекцій / Л. О. Сав'юк. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2017. - 129 с.

Лекції розроблені у відповідності з робочою програмою навчальної дисципліни та навчальним планом підготовки фахівців за спеціальністю “Інформаційні системи та технології”.

Сторінки