slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3

Штогрин, М. В. Усний і письмовий переклад текстів нафтогазової сфери з першої іноземної мови (англійська) : методичні вказівки для підготовки до практичних занять та сам. роботи студентів / М. В. Штогрин. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2018. - 95 с.

Методичні вказівки для підготовки до практичних занять та самостійної роботи студентів з дисципліни "Усний і письмовий переклад текстів нафтогазової сфери з першої іноземної мови (англійська)" призначені для магістрів I-го року навчання, які навчаються за спеціальністю "Переклад".

Магістерська робота за освітньою програмою "Оцінка землі та нерухомого майна"

Приходько, М. М. Магістерська робота за освітньою програмою "Оцінка землі та нерухомого майна" : методичні вказівки / М. М. Приходько, І. Л. Боднарук. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2018. - 28 с.

Методичні вказівки стосуються питань, пов'язаних з виконанням магістерської роботи та включають рекомендовану тематику робіт, їх зміст та структуру, порядок видачі та затвердження завдання, оформлення, захист, а також вимоги щодо оформлення. Методичні вказівки призначені для виконання магістерських робіт студентами очної та заочної форм навчання ОКР "магістр" спеціальності 193 - "Геодезія та землеустрій" за освітньо-професійною програмою "Оцінка землі та нерухомого майна".

Основи фізико-хімії промивних і тампонажних рідин

Калин, Т. І. Основи фізико-хімії промивних і тампонажних рідин : лабораторний практикум / Т. І. Калин. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2018. - 52 с.

Лабораторний практикум розроблений згідно робочої програми "Основи фізико-хімії промивних і тампонажних рідин " для студентів спеціальності 184 - Гірництво. Практикум містить 8 лабораторних робіт з короткими теоретичними відомостями та ходом виконання даної роботи. Після кожної лабораторної роботи подається приклад варіанту контрольної роботи та перелік питань для перевірки знань, умінь і навичок студентів.

Математичні методи оптимізації

Горбійчук, М. І. Математичні методи оптимізації : навч. посіб. / М. І. Горбійчук. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2018. - 302 с.

Навчальний посібник призначений для студентів спеціальностей "Комп'ютерна інженерія" та "Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка". У ньому розглянуті методи лінійного, дискретного та нелінійного програмування, а також програмне забезпечення методів оптимізації у середовищі MatLab.

Регуляторна політика в підприємницькій діяльності

Кулик, Т. П. Регуляторна політика в підприємницькій діяльності : конспект лекцій / Т. П. Кулик. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2018. - 106 с.

Конспект лекцій з дисципліни "Регуляторна політика в підприємницькій діяльності" містить перелік основних тем з курсу, їх зміст та перелік рекомендованих з вивчення даних тем. Конспект лекцій призначений для засвоєння теоретичних знань та набуття практичних навиків. Складено у відповідності до робочої програми з дисципліни Призначено для підготовки студентів денної і заочної форми навчання за напрямом - "Менеджмент".

Геологія і геоморфологія

Гоптарьова, Н. В. Геологія і геоморфологія : метод. вказ. для сам. вивч. дисц. / Н. В. Гоптарьова. - 2-ге вид. з випр. та доп. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2018. - 48 с.

Методичні вказівки розроблено у відповідності з робочою програмою навчальної дисципліни та навчальним планом підготовки фахівців за спеціальністю "Геодезія та землеустрій". Може бути використаний студентами денної, дистанційної та заочної форм навчання.

Сторінки