slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3

Інформатика та програмування геозадач

Штогрин, Л. В. Інформатика та програмування геозадач : конспект лекцій. Ч. ІІ : модуль 2 - Офісні та науково-технічні програми / Л. В. Штогрин. – Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2019. – 98 с.
Конспект лекцій розроблений відповідно до робочої програми дисциплін "Інформатика та програмування геозадач". Призначено для студентів, які навчаються за спеціальністю 193 - "Геодезія, та землеустрій". Може бути використаний студентами денної, заочної та дистанційної форм навчання.

Студентський науковий семінар : практикум

Побережна, Л. Я. Студентський науковий семінар : практикум для студентів спец. "Технології захисту навколишнього середовища" / Л. Я. Побережна. – Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2019. – 66 с.
У практикумі розглянуто основні методи наукових досліджень, класифікацію наукових видань та вимоги до різних типів наукових публікацій. Розроблено відповідно до робочої програми та навчального плану для студентів спеціальності 183 "Технології захисту навколишнього середовища" ступеня вищої освіти - магістр. Можуть бути використані студентами денної та заочної форм навчання.

Стратегія сталого розвитку

Стратегія сталого розвитку : конспект лекцій для студентів спец. "Технології захисту навколишнього середовища" / Л. Я. Побережна. – Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2019. – 71 с.
У конспекті лекцій розглянуто основні принципи сталого розвитку. Охарактеризовано основні міжнародні та національні документи зі стратегії сталого розвитку. Розроблено відповідно до робочої програми та навчального плану для студентів спеціальності 183 "Технології захисту навколишнього середовища" ступеня вищої освіти - магістр. Може бути використаний студентами денної та заочної форм навчання.

Студентський науковий семінар : методичні вказівки

Побережна, Л. Я. Студентський науковий семінар : метод. вказівки для самост. роботи студентів спец. "Технології захисту навколишнього середовища" / Л. Я. Побережна. – Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2019. – 78 с.
У методичних вказівках розглянуто основні методи наукових досліджень, класифікацію наукових видань та вимоги до різних типів наукових публікацій. Розроблено відповідно до робочої програми та навчального плану для студентів спеціальності 183 "Технології захисту навколишнього середовища" ступеня вищої освіти - магістр. Можуть бути використані студентами денної та заочної форм навчання

Система публічного адміністрування : методичні вказівки

Система публічного адміністрування : метод. вказівки до вивчення дисципліни / О. В. Молодцов, Л. С. Мосора. – Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2019. – 30 с.
Розроблені методичні вказівки відповідають змісту навчальної програми дисципліни "Система публічного адміністрування". Призначені для підготовки фахівців першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, які навчаються за спеціальністю 281 - "Публічне управління та адміністрування". Можуть бути використані студентами денної та заочної форм навчання.

Спорудження та ремонт газосховищ і нафтобаз : практикум

Чернова, О. Т. Спорудження та ремонт газосховищ і нафтобаз : практикум. Ч. 1 / О. Т. Чернова. – Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2019. – 112 с. : табл.
Методичні вказівки для виконання практичних робіт включають загальні методичні вказівки мети та вмінь дисципліни "Спорудження та ремонт газосховищ та нафтобаз" та структуру виконання тринадцяти практичних занять.

Сторінки