Наукова іноземна (англійська) мова діяльності

Наукова іноземна (англійська) мова діяльності : навчально-метод. комплекс для студентів спеціальності "Геодезія та землеустрій" / Ю. І. Грибіник, Т. М. Галай, І. І. Озарко. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2020. - 97 с.
Навчально-методичний комплекс містить навчальні та методичні вказівки, для проведення практичних занять, самостійної та індивідуальної роботи зі студентами з дисципліни «Наукова іноземна (англійська) мова діяльності», а також лексичні, граматичні і тестові завдання, зразки проміжних контрольних робіт, тестів та підсумкових залікових робіт для здійснення контролю рівня знань студентів.
Навчально-методичний комплекс призначений для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти, які навчаються за освітньо-професійною програмою на здобуття ступеня магістр за спеціальністю 193 Геодезія та землеустрій.
Укладено за змістовими модулями (ЗМ) та темами, що відповідають робочій навчальній програмі.