Бібліотечна, бібліографічна і науково-інформаційна діяльність

Видавничі інформаційні системи

Лаба, О. В. Видавничі інформаційні системи : конспект лекцій / О. В. Лаба. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2018. - 80 с.

Конспект лекцій з курсу "Видавничі інформаційні системи" містить тематику лекцій, включає основні тези та питання, що розглядаються під час проведення лекційних занять. Конспект лекцій розроблений відповідно до робочої програми навчальної дисципліни. Призначений для підготовки фахівців за спеціальністю 029 "Інформаційна, бібліотечна й архівна справа" освітньо-кваліфікаційного рівня "магістр". Може бути використаний студентами денної та заочної форм навчання.

PR-технології

Вінтонів, Х. М. PR-технології : конспект лекцій / Х. М. Вінтонів. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2018. - 89 с.

Конспект лекцій розроблений відповідно до робочої програми навчальної дисципліни. Призначений для підготовки магістрів за спеціальністю 029 - "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа".

PR-технології

Вінтонів, Х. М. PR-технології : методичні вказівки для вивчення дисципліни / Х. М. Вінтонів. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2018. - 39 с.

Методичні вказівки розроблені відповідно до робочої програми навчальної дисципліни. Методичні вказівки складаються з плану та завдань до практичних занять, питань для самостійної роботи, а також завдань для контролю та атестації знань студентів. Призначений для підготовки магістрів за спеціальністю 029 - "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа".

Інформаційна аналітика в нафтогазовій сфері

Григораш, С. М. Інформаційна аналітика в нафтогазовій сфері : конспект лекцій / С. М. Григораш. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2018. - 103 с.

У конспекті лекцій послідовно розкрито суть понятійно-термінологічного апарату інформаційної та аналітичної діяльності в нафтогазовій справі, систематизовано матеріали, що відображають складні процеси інституалізації нафтогазової сфери та особливості аналітики у роботі з документами даної галузі, окреслено вимоги до професійної підготовки документознавця для здійснення аналітичного супроводу наукових розробок.

Інформаційна аналітика в нафтогазовій сфері

Григораш, С. М. Інформаційна аналітика в нафтогазовій сфері : методичні вказівки для практичних та семінарських занять / С. М. Григораш. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2018. - 75 с.

Методичні вказівки містять короткий огляд лекційного курсу; завдання до практичних занять; короткий аналіз матеріалу семінарських та практичних занять, тестові завдання для модульного та підсумкового контролю; перелік питань для індивідуальних занять; рекомендовані джерела інформації з дисципліни "Інформаційна аналітика в нафтогазовій сфері".

Методологія та методика документознавчих досліджень

Дербеньова, Л. В. Методологія та методика документознавчих досліджень : методичні вказівки до практичних занять і сам. роботи / Л. В. Дербеньова. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2018. - 37 с.

Методичні вказівки містять термінологію, короткі теоретичні відомості з дисципліни, плани проведення практичних занять, вимоги та завдання для самостійної роботи. Розроблені відповідно до робочої програми навчальної дисципліни та навчального плану підготовки магістрів І року навчання денної та заочної форми спеціальності "029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" .

Сторінки